Fotografia dziecięca Rzeszowie

Fotografia dziecięca to ogromne możliwości, to zdjęcia „lifestyle”, czyli zdjęcia u Was, reportaż z zabawy dziecka w jego naturalnym otoczeniu, ale też moc gadżetów i ustawiania wybranych aranżacji (większość przygotowujemy sami stawiając na oryginalność). Staramy się by rekwizytów nie było za dużo i nie przysłoniły najważniejszego – Waszego Dziecka.

Fotografia dziecięca Rzeszów – dbamy o każdy szczegół

Podczas sesji dziecięcych dbamy o ciepłą i przyjazną atmosferę, wymyślamy czasem naprawdę zwariowane rzeczy, żeby rozśmieszyć, zachęcić do patrzenia w obiektyw nawet najbardziej nieśmiałych, czy najbardziej rozbrykanych maluchów. Przede wszystkim zwracamy uwagę na komfort dzieci, tak aby sesja rodzinna była dla nich jak i dla rodziców wspólną zabawą i mile spędzonym czasem.

Fotografia dziecięca Rzeszów – niemowlaki i noworodki

Fotografia niemowlęca cieszy się coraz większą popularnością, także w naszym mieście Rzeszowie. Rodzice pragną zachować na zdjęciach obraz swoich pociech mających kilka czy kilkanaście miesięcy. Nic w tym dziwnego, takie fotografie to przecież uwiecznienie radosnego okresu niemowlęctwa, które tak szybko mija. Dzięki profesjonalnej fotografii te wspomnienia zostaną z wami przez całe życie. Fotografia noworodkowa wymaga szczególnego podejścia i delikatności w przygotowaniu małej kruszynki do sesji. My mamy doświadczenie w robieniu zdjęć nawet bardzo małym maleństwom.

Fotografia dziecięca w Rzeszowie

Pokazujemy Wasze emocje, wyjątkowe chwile, miłość do dziecka. Uwieczniamy także uroczystości rodzinne takie jak chrzest czy Pierwsza Komunia. Sesje wykonujemy głównie w mieście Rzeszów i sąsiadujących miejscowościach, ale lokalizacja nie jest dla nas ograniczeniem.

« 1 z 2 »